Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi744015500107
Bitki & Hayvan Bilimi159702220300436
Biyoloji & Biyokimya78250217500280
Çevre/Ekoloji2581010000134
Ekonomi & İşletme0881311100203
Farmakoloji & Toksikoloji55900190083
Fizik158631026400486
İmmunoloji0000230023
Kimya223141116710407
Klinik Tıp2851560210100544
Malzeme Bilimi352008600123
Matematik6059008900208
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik26201110040
Çok Disiplinli62722440081
Mühendislik146803236800599
Psikiyatri7000190026
Psikoloji35150310090
Sanat & Beşeri Billimler1751766800167
Sosyal Bilimler, Genel597891721007141001844
Tarım Bilimleri4400260034
Temel Bilimler, Genel172352230070
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi40012007
Diğer47158103238700634
TOPLAM1436175922015730981106681
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi