Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1046027000128
Bitki & Hayvan Bilimi188982225400544
Biyoloji & Biyokimya131380221000381
Çevre/Ekoloji26151010800150
Ekonomi & İşletme41422313600287
Farmakoloji & Toksikoloji8717002800132
Fizik183701028100535
İmmunoloji0000230023
Kimya250201118210455
Klinik Tıp4273480214900926
Malzeme Bilimi4530010100149
Matematik76740010200252
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik27401180050
Çok Disiplinli62822520090
Mühendislik1881133242600732
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000210028
Psikoloji483803200127
Sanat & Beşeri Billimler4922058300204
Sosyal Bilimler, Genel639591981238772902249
Tarım Bilimleri81200320052
Temel Bilimler, Genel252752230082
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi41012008
Diğer91234113546300834
TOPLAM1885243625418336863008474
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi