Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1047026700126
Bitki & Hayvan Bilimi180902223200506
Biyoloji & Biyokimya123360220400365
Çevre/Ekoloji25151010400145
Ekonomi & İşletme41271313200267
Farmakoloji & Toksikoloji7816002400118
Fizik177691027700524
İmmunoloji0000230023
Kimya233141117310423
Klinik Tıp4073250213400868
Malzeme Bilimi4330010100147
Matematik69730010100243
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik27401170049
Çok Disiplinli62822530091
Mühendislik1661013239700669
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000190026
Psikoloji481603200123
Sanat & Beşeri Billimler1822057700185
Sosyal Bilimler, Genel659331911138302802160
Tarım Bilimleri71100290047
Temel Bilimler, Genel232752230080
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi41012008
Diğer84226103544200797
TOPLAM1774232124317335062908046
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi