Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi949027200132
Bitki & Hayvan Bilimi1901082328700590
Biyoloji & Biyokimya151420222400419
Çevre/Ekoloji27161010800152
Ekonomi & İşletme51682414100320
Farmakoloji & Toksikoloji9518003200145
Fizik198721028300554
İmmunoloji0000230023
Kimya263281118910483
Klinik Tıp4533640516600988
Malzeme Bilimi4530010400152
Matematik79800010800267
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik28601200055
Çok Disiplinli732236000104
Mühendislik1931153244900762
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000230030
Psikoloji483803500130
Sanat & Beşeri Billimler51101759500232
Sosyal Bilimler, Genel6310742091449692902488
Tarım Bilimleri91300360058
Temel Bilimler, Genel262952260088
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi420130010
Diğer105288113751000951
TOPLAM1997271226221239763009189
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi