Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1047026800127
Bitki & Hayvan Bilimi185942225300536
Biyoloji & Biyokimya127380221000377
Çevre/Ekoloji26151010800150
Ekonomi & İşletme41332313500277
Farmakoloji & Toksikoloji8016002800124
Fizik183701028100535
İmmunoloji0000230023
Kimya247191118210451
Klinik Tıp4223470214800919
Malzeme Bilimi4330010100147
Matematik75730010200250
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik27401170049
Çok Disiplinli62822520090
Mühendislik1871113242500728
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000190026
Psikoloji482803200126
Sanat & Beşeri Billimler4912058200202
Sosyal Bilimler, Genel639501961218652902224
Tarım Bilimleri81200320052
Temel Bilimler, Genel252752230082
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi41012008
Diğer91232113546300832
TOPLAM1859240525218136643008391
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi