Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi743016200113
Bitki & Hayvan Bilimi159702220300436
Biyoloji & Biyokimya67190216900257
Çevre/Ekoloji258109900133
Ekonomi & İşletme0861310900199
Farmakoloji & Toksikoloji53900190081
Fizik156631026400484
İmmunoloji0000230023
Kimya218141116610401
Klinik Tıp2811560210100540
Malzeme Bilimi352008600123
Matematik6058008800206
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik26201110040
Çok Disiplinli62622440080
Mühendislik143793236700594
Psikiyatri7000190026
Psikoloji35150310090
Sanat & Beşeri Billimler1751766800167
Sosyal Bilimler, Genel59770171997071001816
Tarım Bilimleri4400240032
Temel Bilimler, Genel152352230068
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi40012007
Diğer47155103238600630
TOPLAM1407172521915630831106601
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi