Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi745015800111
Bitki & Hayvan Bilimi160702220400438
Biyoloji & Biyokimya92250218300302
Çevre/Ekoloji25121010200140
Ekonomi & İşletme01051312200231
Farmakoloji & Toksikoloji57900220088
Fizik169641026900503
İmmunoloji0000230023
Kimya225141116910411
Klinik Tıp2971670210400570
Malzeme Bilimi383009800139
Matematik6060009900219
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik26401150046
Çok Disiplinli62722470084
Mühendislik148843237200609
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000190026
Psikoloji371603100111
Sanat & Beşeri Billimler1781767100173
Sosyal Bilimler, Genel628351791057522801961
Tarım Bilimleri5400270036
Temel Bilimler, Genel172352230070
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi40012007
Diğer47166103239700652
TOPLAM1487187822816232222907006
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi