Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi747016200117
Bitki & Hayvan Bilimi165792220900457
Biyoloji & Biyokimya99260220400331
Çevre/Ekoloji25121010400142
Ekonomi & İşletme21081312700241
Farmakoloji & Toksikoloji8116002300120
Fizik169671027600513
İmmunoloji0000230023
Kimya231141117010418
Klinik Tıp4023200213100855
Malzeme Bilimi4130010100145
Matematik6361009900223
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik27401170049
Çok Disiplinli62722510088
Mühendislik162953238700649
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000190026
Psikoloji478603200120
Sanat & Beşeri Billimler1801867700182
Sosyal Bilimler, Genel638891871078002802074
Tarım Bilimleri7900290045
Temel Bilimler, Genel182652230074
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi40012007
Diğer82201103341100737
TOPLAM1697217423716533902907692
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi