Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi948027100130
Bitki & Hayvan Bilimi1881062327700576
Biyoloji & Biyokimya131380222400395
Çevre/Ekoloji26151010800150
Ekonomi & İşletme51602413600307
Farmakoloji & Toksikoloji9018002800136
Fizik185701028100537
İmmunoloji0000230023
Kimya254201118210459
Klinik Tıp4353540215300944
Malzeme Bilimi4530010300151
Matematik79740010800261
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik27501180051
Çok Disiplinli62822530091
Mühendislik1821093242900725
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000210028
Psikoloji484803200128
Sanat & Beşeri Billimler51042058800222
Sosyal Bilimler, Genel629742011318972902294
Tarım Bilimleri101200320054
Temel Bilimler, Genel252752230082
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi42012009
Diğer90236113547800850
TOPLAM1900249925719337803008659
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi