Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1047026800127
Bitki & Hayvan Bilimi181942224400523
Biyoloji & Biyokimya125370220700371
Çevre/Ekoloji26151010400146
Ekonomi & İşletme41291313400271
Farmakoloji & Toksikoloji7916002400119
Fizik179701027700527
İmmunoloji0000230023
Kimya239151117310430
Klinik Tıp4133410214800904
Malzeme Bilimi4330010100147
Matematik73730010200248
Mikrobiyoloji311200110054
Moleküler Biyoloji & Genetik27401170049
Çok Disiplinli62822520090
Mühendislik1701013240900685
Nörobilim & Davranış00001001
Psikiyatri7000190026
Psikoloji482803200126
Sanat & Beşeri Billimler4912058200202
Sosyal Bilimler, Genel629431931158402802181
Tarım Bilimleri71000290046
Temel Bilimler, Genel242752230081
Uzay Bilim00001001
Yerbilimi41012008
Diğer90227103545800820
TOPLAM1808236624717535812908206
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi