Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1006000108
Bitki & Hayvan Bilimi1401363000054
Biyoloji & Biyokimya400270000031
Çevre/Ekoloji600112010020
Ekonomi & İşletme001102000013
Farmakoloji & Toksikoloji0006000006
Fizik301311000036
Kimya900310000242
Klinik Tıp000180000018
Malzeme Bilimi400131011020
Matematik2004000006
Mikrobiyoloji0014100006
Moleküler Biyoloji & Genetik10090000010
Çok Disiplinli30042040013
Mühendislik1120454130066
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0002000002
Sanat & Beşeri Billimler0017100009
Sosyal Bilimler, Genel60586150102115
Tarım Bilimleri0016000007
Temel Bilimler, Genel704120000023
Diğer1004274230050
TOPLAM812193973631324557
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi