Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi30060001010
Bitki & Hayvan Bilimi1501363001056
Biyoloji & Biyokimya400280000032
Çevre/Ekoloji500112010019
Ekonomi & İşletme001102000013
Farmakoloji & Toksikoloji0006000006
Fizik301311000036
Kimya900310000242
Klinik Tıp000190000019
Malzeme Bilimi400131011020
Matematik2004000006
Mikrobiyoloji0014100006
Moleküler Biyoloji & Genetik100100000011
Çok Disiplinli30043040014
Mühendislik1220514130073
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0002000002
Sanat & Beşeri Billimler00172000010
Sosyal Bilimler, Genel60588160102118
Tarım Bilimleri0017000008
Temel Bilimler, Genel804120000024
Yerbilimi0001000001
Diğer1004304230053
TOPLAM852194133931334581
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi