Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi0007000108
Bitki & Hayvan Bilimi1201363000052
Biyoloji & Biyokimya400240000028
Çevre/Ekoloji40081010014
Ekonomi & İşletme001102000013
Farmakoloji & Toksikoloji0005000005
Fizik301311000036
Kimya900310000242
Klinik Tıp000120000012
Malzeme Bilimi400131011020
Matematik2004000006
Mikrobiyoloji0014100006
Moleküler Biyoloji & Genetik1008000009
Çok Disiplinli30031040011
Mühendislik820404130058
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0002000002
Sanat & Beşeri Billimler0015100007
Sosyal Bilimler, Genel30582150102108
Tarım Bilimleri0016000007
Temel Bilimler, Genel704120000023
Diğer904274230049
TOPLAM692193723431324518
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi