Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1007000109
Bitki & Hayvan Bilimi1201363000052
Biyoloji & Biyokimya400240000028
Çevre/Ekoloji500101010017
Ekonomi & İşletme001102000013
Farmakoloji & Toksikoloji0006000006
Fizik301311000036
Kimya900310000242
Klinik Tıp000160000016
Malzeme Bilimi400131011020
Matematik2004000006
Mikrobiyoloji0014100006
Moleküler Biyoloji & Genetik1008000009
Çok Disiplinli30032040012
Mühendislik1020434130063
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0002000002
Sanat & Beşeri Billimler0015100007
Sosyal Bilimler, Genel50585150102113
Tarım Bilimleri0016000007
Temel Bilimler, Genel704120000023
Diğer904274230049
TOPLAM752193853531324538
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi