Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi000100001011
Bitki & Hayvan Bilimi1201363000052
Biyoloji & Biyokimya300180000021
Çevre/Ekoloji30081010013
Ekonomi & İşletme00182000011
Farmakoloji & Toksikoloji0005000005
Fizik301311000036
Kimya900300000039
Klinik Tıp000120000012
Malzeme Bilimi300131011019
Matematik2004000006
Mikrobiyoloji0014100006
Moleküler Biyoloji & Genetik1008000009
Çok Disiplinli20031040010
Mühendislik820394130057
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0002000002
Sanat & Beşeri Billimler0014100006
Sosyal Bilimler, Genel3047810010298
Tarım Bilimleri0016000007
Temel Bilimler, Genel804120000024
Diğer804274230048
TOPLAM652183602931322494
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi