Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1006000108
Bitki & Hayvan Bilimi1401363000054
Biyoloji & Biyokimya400260000030
Çevre/Ekoloji500112010019
Ekonomi & İşletme001102000013
Farmakoloji & Toksikoloji0006000006
Fizik301311000036
Kimya900310000242
Klinik Tıp000170000017
Malzeme Bilimi400131011020
Matematik2004000006
Mikrobiyoloji0014100006
Moleküler Biyoloji & Genetik1008000009
Çok Disiplinli30042040013
Mühendislik1020454130065
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0003000003
Sanat & Beşeri Billimler0017100009
Sosyal Bilimler, Genel60585150102114
Tarım Bilimleri0016000007
Temel Bilimler, Genel704120000023
Diğer904274230049
TOPLAM782193943631324551
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi